Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Koffein

figyelő állásban vagytok? vagy tudtok amcsi piacon alulértékelt cégeket mondani? kb 100 céget figyelek, de mind túl vannak húzva, az olajban érdekelteken kívül :-/