Hozzászólás
Koffeinfigyelő állásban vagytok? vagy tudtok amcsi piacon alulértékelt cégeket mondani? kb 100 céget figyelek, de mind túl vannak húzva, az olajban érdekelteken kívül :-/
figyelő állásban vagytok? vagy tudtok amcsi piacon alulértékelt cégeket mondani? kb 100 céget figyelek, de mind túl vannak húzva, az olajban érdekelteken kívül :-/