Re: nincs cím 2015. január 16. 13:15 rbbj11 Előzmény: #718525 úgy hallom ismerősöktől, elkezdtek menni a hírlevelek ügyfeleknek a csődbe ment forex szolgáltatókról... CHF-re hivatkoznak