Re: nincs cím 2015. január 16. 16:29 Ddavid Előzmény: #718597 Nem tudom mi ez nem hallottam róla, de tapasztalatok szerint bármi is az rákapnak az ember és duplázik legalább első 2 hétben. Rápróbáljunk?