Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #718442De csak mert olyan cuki vagy! :)
Havi gyertyák: http://i.imgur.com/92zJ6bP.png
Füles csésze, vagyis dupla alj hasonmás, bullos! Célár 190 felett. Mivel most a nyakvonalon nyűglődik, ezért ez egyelőre kérdőjeles. Az indikátorok sem épp bullos összhatást adnak. De nem is maci! Olyan semmilyen a havi chart.
Napos: http://i.imgur.com/Ucr2n73.png
Csatorna, azon belül csatorna, de az 50%-os Fibo megfogta az esést. Ha kitör a csatornából, egyúttal a nyakvonalból, akkor mehet 190 fölé. Indikátorok jelenleg inkább eladásra állnak, legalábbis most nem vennék bele.
Egyébként mi ez a cég? És csak UK tőzsde? Nekem nem kóser. Dollár a király! :)