Re: nincs cím 2015. január 15. 16:32 matgab Előzmény: #718440 köszi, én is a bloombergen találtam rá... Nem tudom értelmezni az árfolyam mozgást a hírre vonatkozólag, sztem kicsit túlreagálja a piac.