Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #718440

köszi, én is a bloombergen találtam rá... Nem tudom értelmezni az árfolyam mozgást a hírre vonatkozólag, sztem kicsit túlreagálja a piac.