Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Egy adag eladva 8280-on.…

#786042 Csusza

Egy adag eladva 8280-on. Beker 8070 volt.

Következő adagon nagyon szűk stop, ha lefordulna.

mondjuk jobb benne lenni…

#786032 matgab Előzmény: #786030

mondjuk jobb benne lenni egy nyerőben kis pénzzel, mint egy bukóban nagy pénzzel... :-)

igen, csak negyedannyit,…

#786028 matgab Előzmény: #786026

igen, csak negyedannyit, mint amennyit elvileg akarok... Cselezek én már jobbra balra, de ezen a faktoron nem tudok kifogni...

tetszik a jobbító szándé…

#785990 Kissherceg Előzmény: #785989

tetszik a jobbító szándékod :) Év végén lesz bónuszod és hozod a BÉTre? :)

Napok óta csak én figyel…

#785970 Csusza

Napok óta csak én figyelem? Pedig érdemes szerintem, megint erőt mutatott.
Meggyőződésem, hogy aki mostanában beleült, az hamarosan jól jár.