Punnyadék egy nap, ennél azért többre számítottam. :-/
De legalább nem adják, örüljünk ennek...
Punnyadék egy nap, ennél azért többre számítottam. :-/
De legalább nem adják, örüljünk ennek...
Nincs stop, egyelőre. Most tudom figyelni. Ilyenkor nem szoktam stopot, mert utálom, amikor feleslegesen elveszik.
Felminősítés megérkezett, remélem, hogy ez tartotta meg napokig, és hétfőn elszáll.
Vagy nem... :-)
stop van alatta? :)
tech kép https://invst.ly/4x0cb havi bontás https://invst.ly/4x0co
anno nagyobb forgalommal ment, mint napjainkban ubi szezonba... jön az ősz, a menedzserek kezdenek visszaszállingózni.. meglátjuk jön-e a világvége, vagy érdeklődés hiányába ismét elmarad... :)
Most hogy látod otp-t? Én ma sem adtam el, de ugyanakkor kezd aggasztani, hogy megállt itt 400 körül. Persze lehet, hogy csak pihenő, de ugyanakkor lehet, hogy jön a lefordulás. (Nincs kis korrekció, hullámzás, és többször ezt követte egy komoly eladás. )Ami hitem szerint még nem "a nagy lejtmenet", hanem egy komolyabb korrekció lesz. Persze egy nagy korit sem lenne kellemes kitömve végigülni, jobb lenne időben kiszállni...
Ez mondjuk elég logikus. Akkor venni, amikor olcsó, és akkor eladni, amikor drága. Eddig nem bonyolult.
Csak ahogy ő is írja, hol van a tető? :-)
Szólok neki, nem gond. Bár nemrég töröltem az ismerősök közül, de azért ráírok majd.
hat ja! Kapzsiság nagy csábítás!lehet csavar, h na meg tovább húzzuk , nyissatok csak short t s majd feljebb zarasaitokkal meg magasabban odaadjuk!csusza nagy OTP szakértő grat neki!2 hete ő es en vártam csak a longot.anno pf n volt Mobius nick ő 90% tudta az irányt 4 papirban híva tűnt
mindenki tudja..oszt valahogy mégse..
Te , ha Jeff Bezos is bejelölne téged, akkor említsd meg neki, hogy van az a pénz, amiért hajlandó lennék eladni az Amazonját... :-)
Nemrég bejelölt és rám írt facebookon, hogy mit csináljon, válaszoltam neki, hogy ne ugráljon, tartsa, üljön rá. Ennyi.
rahimkulov milyen türelmes tulajdonos immáron 11 éve
10395 napi max. "Működnek a szintjeim." :-D
Azért remélem nem lefordulás jön, mert ma nem volt szívem eladni.
Kösz!
Azért annyira én sem vagyok biztos, hogy csak idáig megy most, azért is csak két adaggal szálltam ki. (Még 5 ilyen adag van.)
Korábban kiagyaltam a 350-400-at, és valamihez kell tartanom magam, meg időnként a nyereséget zsebre is kell tenni.
Pénteki minősítésről meg is feledkeztem...
http://www.portfolio.hu/tozsde_arfolyamok/BET-OTP-...
300nál kattogtak a stopok..
akkor ez már bika piac? vagymi? mikor változott a guruk szerint?
mondtam 187 felett tépik.esésben és emelkedésben is tépős szint... és simán átment a 250-emen..ezek fontos szintek..500kis ellenállás utána ott a 650..itt eltököl agy darabig ha azon átmegy nagy százalékban elmegy 11k-ig deee meglátjuk..inkább vissza 10950..nekem nagyon mesterséges a mozgása..vagy egy lejátszott meccset nézünk
nagy grat! En 9950 rol full pakk tartom sztem heten veszik végig vhogy pénteki sp minősítésre v tudnak v spekazzak aztan jovohet nemi korrekció?!
beteg...és indokolatlanul drága raffihoz és commerzbankhoz képest....de innen már 11.000 is meglesz
Ez egy csiszolatlan gyémánt. :)
A világtörténelem legnagyobb válságából ami ráadásul egy jelzáloghitel lufi miatt kitört válság úgy jön ki megduplázta a saját tőkéjét.
Több kommentárt ez a teljesítmény nem igényel. Nem tudom hány ilyen bank lehet a világon ami ezt bemutatta, de nem sok az is biztos.
Csak találgatni lehet mire lenne képes 10 kövér esztendőben , ha 10 válsággal sújtott évben erre képes. Ezt elemző meg nem mondja, de, hogy valami fogalmunk legyen róla ahhoz látnunk kellene egy ilyen kövér időszakot. :)
Így lenne igazán kerek a sztori. Az a baj a világ nem fogékony az ilyen esztétikus dolgokra, hogy ezt biztosra vehessük.