Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

OTP részvény fórum

Hajra! Up ra es full cso…

#803197 thibi99 Előzmény: #803191

Hajra! Up ra es full csomag? En 10100 kb hol ma du szeretnem vissza venni, jelenleg ricsiben 6540 rol varom a 6800 7 e

Jé, most vettem észre, h…

#803190 Csusza

Jé, most vettem észre, hogy egy adagomat kistoppolták 10300-nál! :-) (beker ~ 9900 )
Annyira nem történt semmi a napokban, meg alig van papperem, hogy nem is nagyon néztem.

De most már figyelem, fenem a számlámat...


ötös lottó

#802863 matgab Előzmény: #802861

Lesz ő még így sem, ha én is veszek egy kis OTP-t...

Jön még kutyára kamion...:-)

ötös lottó

#802861 Kissherceg Előzmény: #802860

Könnyű úgy, hogy harmadjára nyersz az ötös lottón, miközben grófi család sarjaként kapod a havi osztalékot... na mindegy :)

Szép kis kört csinált ma…

#802805 Csusza Előzmény: #802780

Szép kis kört csinált ma, kiráztak itt longost, shortost.
Nagy kérdés, hogy ezzel megvolt-e technikai értelemben a korrekció.

Még egy adag eladva 1045…

#802794 Csusza

Még egy adag eladva 10450-en. (beker 9680)

Egy adag maradt 9920-ról.

Újabb egy adag eladva 10…

#802791 Csusza

Újabb egy adag eladva 10385-ön. (beker 9610)

forgalom

#802784 banyaiz Előzmény: #802779

Olyan érdekesek a piacok, nem igazán tudok mit mondani. Mert dax akkorát esett utóbbi időben mint egy ólajtó lassan visszaadja az idei emelkedését. Közben bux alig reagált bármire is esés szempontból. Usa se szaggatta össze magát, pár napja még ATH-kon mászkált.

Érdekes egy év ez eddig piacok között helyezkedés, súlyozgatás. Viszont közben elég nagy mozgásokkal.

Otp-ben is azért 7700-10500 között nagyjából az nem kis mozgás.

en eladtam mind de 300 n…

#802780 thibi99 Előzmény: #802771

en eladtam mind de 300 n, dilemma hol vegyem vissza? Amerika lehúzza ma mèg

Nekem fél pakkom megvan …

#802778 banyaiz Előzmény: #802771

Nekem fél pakkom megvan azt nem adom el. Viszont szeretném a másik felét visszavenni, ha itt ősszel lesz egy kis pitty putty esetleg.

Módosítom az idénre sávozás várakozásomat 9-11 (12k) -ra. Mint az elemzők a céláraikat ahogy aktualizálják. :)


10360-as átlaggal kistop…

#802771 Csusza Előzmény: #802727

10360-as átlaggal kistoppolódott a pakkom harmada.
Még két stopom van bent lejjebb.

Nagy ugrás minősítésben …

#802727 banyaiz Előzmény: #802705

Nagy ugrás minősítésben a bóvliból kijövetel volt olyan szempontból, hogy sok alap nem bizniszel bóvli helyeken. Azoknak megnyílt utána a pálya béten az hozhatott komolyabb plusz lóvékat is.

Kilátás javítások , bóvlitól távolodjunk az alap követelmény ha fellendülés van. Ezek persze kiválthatnak érzelmeket a bejelentéskor, de valamilyen szinten ezzel már kalkulálnak vsz előre.

Persze hirtelen tripla A kategóriába ugranánk akkor habzsi dőzsi lenne. :) De azért ilyen eredményekre még ne számítsunk azért gyorsan. :)

Nem lőjük tökön magunkat és konjunktúra tart akkor kúszunk egyre távolabb a bóvlitól mint pálya vsz ez alap elvárás lehet.


zsidai?

#802724 banyaiz Előzmény: #802554

Zsiday gondolata nagyszerű, mindössze annyi a kérdés, hogy meddig tart ez a gazdasági ciklus.

Illetve a monetáris ciklus jelenlegi állapota milyen időpontokat adhat mondjuk a gazdasági ciklus végére.

Illetve ez a soha nem látott unortodox élénkítés még ráadásként milyen gazdasági ciklust eredményez. Soha nem látottat az biztos , de mik lesznek a konkrét jellemzői még az eddig nem látottakon kívül.

Csak ennyi kérdés van. :) Amire elég sokan kíváncsiak lennének.

Ami viszont nem kérdés ha mondjuk az ECB monetáris ciklusának ebben az állapotában a jelenlegi állapotában a címlapokon recesszió ordít akkor Draghi kb a catanát előveszi és harakiri. :) Mert az katasztrófa lenne kb.

certik 10500, 11500 ma j…

#802713 thibi99 Előzmény: #802705

certik 10500, 11500 ma jöttek ra, nem véletlen talan tudnak vmit erstes urak