Elment záróban a 2. adag is. (9600-10335)
Elment záróban a 2. adag is. (9600-10335)
Egy adag eladva 10320-on. Beker 9510 volt.
Még egy adaggal beállok záróba.
:-D
Közben tovább menetelt. Ahogy kell. 10300 fölött.
Shortosok zárnak, jól teszik.
Szép halála van a papírnak... :-D
pont úgy, mint amikor vérzik csak még friss a seb. Menetel, csak nem tudja, hogy a halálba :)
ezzel kívánok neked szép napot, legyél optimista :D ;)
Persze, hogy nem! :-)
Bár én akkor is kicsit másképp látom, tartom, hogy ez egy ilyen nyugis, nem rugdalózó, kicsit sunyi bika. Mint amilyen ma is például. Semmi műsor, semmi fakszni, csak szép csendben menetel.
attól függ, hogy milyen időtávon nézed :)
Gondoltam visszamegy.. szédül a magasban..sajna a certi limit miatt kellett eladnom a shortom..fura otplongból van egy rakat de short csak egy volt ami értelmes.
Ha van új akkor azért rányomok.. látom mesterségesen megy..
:)
Nem tudom etettél e már bikákat? Otp ínséges évek alig kapott valami kis takarmányt az is silány minőség. Mostanában azért már kezd erőre kapni szilázs, széna, zöldet meg jóféle répaszeleteket dobjuk elé . :) Kezd a kajába kerülni egy kis melasz felturbózza egy kicsit energiával .
Ha igazi nagy bikává tud fejlődni akkor eltépi a láncot és szétrúgja az istállót. :) Most még szolid kis bikuci. Most abban az időszakban van fokozatosan kell növelni a mennyiséget amit elfogyaszthat. Aztán nagy nagy bika lesz és akkor lesz a régi dicsőség, igazi tenyészbika. :)
A régi dicsfény, tetszik... :-D
Szerintem bika. Egyszer olvastam valami gurutól, hogy az igazi bika épp azért sunyi, mert nem is veszed észre, ha már az van. Mire észbe kapsz, már le is maradtál. Nekem valami ilyen meglátásom van, egy jó ideje erről tépem a számat itt is. "Ha olvasnál Csuszát, tudhatnád." :-DDD
A 250 lehet, hogy ellenáll, meglátjuk. Rég jártunk itt, fene tudja, hol lehetnek a shortos stopok. Egy részét mondjuk ma kiszedték.
Még nem igazán bika csak éledezik. :) Mostohán bánt a papírral a világ sokáig de a régi dicsőség még azért nincs elfelejtve.
Most jobban örültem volna ha lefelé indul egyébként de hát erősen benne volt a kalapban, hogy nem arra fog.
lezártam a ványadt shortom..tegnap nem ment fel értem.. nem visz rá a lélek a longra.. sc-t akarnak generálni.. meglátjuk..én nem hiszek benne
. 187 felett veszik..250 a komoly ellenállás nálam..
Nagy nyugiban, minden műsor, rángatás nélkül menetel felfelé. Mint egy igazi erős papír. Jó ezt látni. Főleg poziból... :-)
Ilyen lett a piac, igazi bika, ezt kell(ett) észrevenni. Szvsz...
Egyik szemem sír másik nevet.
5 számjegyűn milyen furcsa látni ennyi időn után. Kell egy pár nap alapok alaposan átrágják a jelentést letisztuljon a gyors után hírre adás stb érzelmek. De önmagában az, hogy gyors előtt emelkedett azért jó pár %-ot és gyors után 10 k környékéről minimális kis esés volt az erő. Ami nem is csoda ilyen jelentésre.
10K fölött, terv szerint.
Nagy szeretettel várjuk a shortzárásokat... :-)
Ma már sokkal szebb gyertya lett, megkarcolta 10K-t, magasan zárt, bár a forgalmat elszívta a CIG és társai. :-)
Láthatóan nem akarják visszaengedni. Innen csak idő kérdése, és egyszer csak 10K fölött van.
Ott beindulhat egy sc, sokan "átváltanak", az felvihetné egyből 10400 környékére. Ott van első céláram.
Nincs mit. Ez a csúcsvezetése a banknak, ez a Wolf vezérigazgató helyettes talán. A közgyűlés hagyja jóvá ezt a vezetői javadalmazási szabályzatot vagy mi a búbánatot. Kétélű dolog. Egyik oldalról rendes bónuszok, másik oldalról inkább jó bónusz mint szétlopják az egész bankot. :) Szerintem Otp gyakorlata ebben a szolid kategóriában van egy nemzetközi összehasonlításban. Nagy bankoknál simán röpködnek a milliós bónuszok ilyen szinten de dollárban meg euróban.