Re: nincs cím 2016. május 9. 13:21 Tapasz Előzmény: #769898 Veszel egy nagy kalap részvényt kb. 6700 ért, utána meg optimistán nyilatkozol a céged jövőjéről. Ennyi. A gyj-t meg majd kozmetikázzák.