Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #769898

Veszel egy nagy kalap részvényt kb. 6700 ért, utána meg optimistán nyilatkozol a céged jövőjéről. Ennyi. A gyj-t meg majd kozmetikázzák.