Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

polgarmester Előzmény: #769882

A felmin lassan már csak nekünk (gaz spekulánsoknak) lesz fontos. Kormányékat nem igazán érdekli. De, az oszti ralli felhajtó erejében bízom azért.