Re: nincs cím
polgarmester Előzmény: #769882A felmin lassan már csak nekünk (gaz spekulánsoknak) lesz fontos. Kormányékat nem igazán érdekli. De, az oszti ralli felhajtó erejében bízom azért.
A felmin lassan már csak nekünk (gaz spekulánsoknak) lesz fontos. Kormányékat nem igazán érdekli. De, az oszti ralli felhajtó erejében bízom azért.