Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#659244 exmnbs1 Előzmény: #659239

-13m eredményközlés márciusban, hát nem -22m EUR lett megkésve, no az auditor azt sem fogadta el, nem adtak valós képet

Re: nincs cím

#659243 Hathor Előzmény: #659241

Ma is lehet kereskedni a papírral.

Eddig is lehetett.

A tőkepiac nem habostorta! Egyszer lent, egyszer fent!

A gazdasági válságok arra valók, hogy nehéz helyzetbe kerüljenek a cégek.

Onnan pedig próbáljanak felállni, majd eredményt elérni a kilábalással.

Re: nincs cím

#659241 exmnbs1 Előzmény: #659239

milyen hitel??????

))))))))))))))épp eléggé lejáratták, csődbe kormányozták

Re: nincs cím

#659239 Hathor Előzmény: #659236

Arra nincs pszáf, hogy tőzsdén szereplő cégek ellen beszélnek emberek, azok vezetőit rossz hírbe hozzák, sittre küldetik, és a tőzsdei cégek papírjait rossz hírbe hozzák, arról lebeszélik a befektetőket, ezzel piacot befolyásolnak?

Hitel rontás?

Re: nincs cím

#659237 exmnbs1 Előzmény: #659231

ha a kv-esek megkapják valaha a részvényeiket, ekkora csomagja nem 1-nek lesz mint a mai forgalom

és nem a fényességes jövőt várják majd vele

Re: nincs cím

#659236 Ferenc86 Előzmény: #659229

Milyen pszáf? Évek óta megy ez a pszáf szöveg, de még sosem láttam volna, hogy érdemben bármit is tettek volna ez ellen.

Re: nincs cím

#659232 exmnbs1 Előzmény: #659227

10m,90K, kiről beszélsz?????

magadról????

egyébként számold ki Soós pakkjára is, aki nem adta el)))))))))

Re: nincs cím

#659231 Euroman Előzmény: #659227

hát azért múlt héten 81-el lett új ATL...ebben nem tévedtek, csak sajnos az is mutyi volt...

Re: nincs cím

#659230 Hathor Előzmény: #659229

Mondtam állok elébe..

de ha tévedsz.. akkor kapsz a nyakadba hamis vádak miatt, és folyamatos kamuk miatt.

Re: nincs cím

#659227 Hathor Előzmény: #659225

Meg akik eladták a 10milkás befektetésüket a kérésetekre, mert új ATL lesz, meg csőd.. és nézzék a cégközlönyt minden nap. 10misi-90.000Ft. Most meg nézd az emelkedést papír nélkül, ez jutott neked..

Re: nincs cím

#659222 exmnbs1 Előzmény: #659209

ez a vonat nem most siklik ki hanem 12300 óta zuhan újabb és újabb ATL-ekre

az ilyen mutyik után jön a következő rendszerint a sok új beragadttal

Re: nincs cím

#659221 Ibiza Előzmény: #659213

a pénzüket már rég elvesztették valami csodapapírral..sztem van amelyiknek soha nem volt semmilyen papírja..csak brekegnek a pocsolyában

Re: nincs cím

#659217 Euroman Előzmény: #659206

ki nem xarja le? ez is csak egy hamisítvány....élelmiszer nagyon drága, üzemanyag nagyon drága, rezsi is, és a tél még csak most...1-2 kamu cuc olcsóbb lett, amire ritkán van szükség...

Re: nincs cím

#659212 Zotya32 Előzmény: #659207

egyelőre 8k eladó lenne a holnapi 201 ft-ig... vszínű a mai nap a duplázós pihentetős nap volt; ha vinni akarják tovább, akkor ma már nem öntik be...