-13m eredményközlés márciusban, hát nem -22m EUR lett megkésve, no az auditor azt sem fogadta el, nem adtak valós képet
-13m eredményközlés márciusban, hát nem -22m EUR lett megkésve, no az auditor azt sem fogadta el, nem adtak valós képet
Ma is lehet kereskedni a papírral.
Eddig is lehetett.
A tőkepiac nem habostorta! Egyszer lent, egyszer fent!
A gazdasági válságok arra valók, hogy nehéz helyzetbe kerüljenek a cégek.
Onnan pedig próbáljanak felállni, majd eredményt elérni a kilábalással.
milyen hitel??????
))))))))))))))épp eléggé lejáratták, csődbe kormányozták
Arra nincs pszáf, hogy tőzsdén szereplő cégek ellen beszélnek emberek, azok vezetőit rossz hírbe hozzák, sittre küldetik, és a tőzsdei cégek papírjait rossz hírbe hozzák, arról lebeszélik a befektetőket, ezzel piacot befolyásolnak?
Hitel rontás?
ha a kv-esek megkapják valaha a részvényeiket, ekkora csomagja nem 1-nek lesz mint a mai forgalom
és nem a fényességes jövőt várják majd vele
Milyen pszáf? Évek óta megy ez a pszáf szöveg, de még sosem láttam volna, hogy érdemben bármit is tettek volna ez ellen.
10m,90K, kiről beszélsz?????
magadról????
egyébként számold ki Soós pakkjára is, aki nem adta el)))))))))
hát azért múlt héten 81-el lett új ATL...ebben nem tévedtek, csak sajnos az is mutyi volt...
Mondtam állok elébe..
de ha tévedsz.. akkor kapsz a nyakadba hamis vádak miatt, és folyamatos kamuk miatt.
Meg akik eladták a 10milkás befektetésüket a kérésetekre, mert új ATL lesz, meg csőd.. és nézzék a cégközlönyt minden nap. 10misi-90.000Ft. Most meg nézd az emelkedést papír nélkül, ez jutott neked..
azok vesztették el, akik az E-Star vezetésének hisznek
12300-168
ez a vonat nem most siklik ki hanem 12300 óta zuhan újabb és újabb ATL-ekre
az ilyen mutyik után jön a következő rendszerint a sok új beragadttal
a pénzüket már rég elvesztették valami csodapapírral..sztem van amelyiknek soha nem volt semmilyen papírja..csak brekegnek a pocsolyában
ki nem xarja le? ez is csak egy hamisítvány....élelmiszer nagyon drága, üzemanyag nagyon drága, rezsi is, és a tél még csak most...1-2 kamu cuc olcsóbb lett, amire ritkán van szükség...
hihetetlen egy banda más bukásának örülni. Ettől neki több lesz, jobb lesz?! rothasztó zsizsik