Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659225

Meg akik eladták a 10milkás befektetésüket a kérésetekre, mert új ATL lesz, meg csőd.. és nézzék a cégközlönyt minden nap. 10misi-90.000Ft. Most meg nézd az emelkedést papír nélkül, ez jutott neked..