Hozzászólás
Ibizalátom lemaradtatok legények..most meg szomorúan nézitek az elment vonatot..:) azt kívánjátok bárcsak kisiklana...ez csúnya dolog.
tőzsdepszichó, amikor eldöntitek még is venni kéne már késő..akkor tömés van...
tanuljatok, mert tanulságos.