Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Ibiza

látom lemaradtatok legények..most meg szomorúan nézitek az elment vonatot..:) azt kívánjátok bárcsak kisiklana...ez csúnya dolog.

tőzsdepszichó, amikor eldöntitek még is venni kéne már késő..akkor tömés van...

tanuljatok, mert tanulságos.