Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 9:31 Ibiza Előzmény: #659213 a pénzüket már rég elvesztették valami csodapapírral..sztem van amelyiknek soha nem volt semmilyen papírja..csak brekegnek a pocsolyában