Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #659213

a pénzüket már rég elvesztették valami csodapapírral..sztem van amelyiknek soha nem volt semmilyen papírja..csak brekegnek a pocsolyában