Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659236

Arra nincs pszáf, hogy tőzsdén szereplő cégek ellen beszélnek emberek, azok vezetőit rossz hírbe hozzák, sittre küldetik, és a tőzsdei cégek papírjait rossz hírbe hozzák, arról lebeszélik a befektetőket, ezzel piacot befolyásolnak?

Hitel rontás?