Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#659852 Grizzly Géza Előzmény: #659833

Látom elkövetted a hibát,miszerint feltételezted magadról,hogy okosabb vagy valakinél,de legalábbis érvekkel meg tudod győzni (másik topik).

Súlyos hiba volt ;)

Re: nincs cím

#659841 exmnbs1 Előzmény: #659833

valahogy csak kicsik ugranak erre a "tuttira"))))))))

de annyi nem hogy önthessenek))))))))))

Re: nincs cím

#659778 exmnbs1 Előzmény: #659777

magyarul nem jönnek

ami nem is csoda

nyrt mérleg főösszeg kb 11mrd és csökkent H1-ben

osztva 52.64m-val

Re: nincs cím

#659777 Zotya32 Előzmény: #659776

sok szerencsét. lehetne több vevő is 201-en... de talán délutánra, ahogy tegnap is...

egyre közelebb a 366... lehet, megcsinálják nagy nehezen.??

Re: nincs cím

#659776 Ferenc86 Előzmény: #659755

Visszaszálltam 4k-val, csak nem birok magammal, pedig már aludnom kéne:( Simán lehet már öntés itt. Ha tegnap ultra rizikós volt, akkor a mai nem tudom mi:D Ááá, de rég éreztem már ilyet, mikor a torkomban dobod, bármikor öntésre felkészülni!

"Milliós budin trónolhat…

#659759 Grizzly Géza

"Milliós budin trónolhat a volt elszámoltatási kormánybiztos - Papcsáknak ez közpénzből jár

Márkás csaptelepek, fa mosdópult, edzett üveg zuhanyfülke – ebbe az 1,3 millió forint közpénzből épült mosdóba tér be Papcsák Ferenc zuglói polgármester, ha a szükség úgy kívánja."

wc papírja meg van még? ;)

Re: nincs cím

#659758 Ferenc86 Előzmény: #659755

Nagyon figyelni kell, kíváncsi leszek ma kiakasztják-e..

(tényleg, azt nem is figyelétem a grünt, mi a fene:DD )

Re: nincs cím

#659748 exmnbs1 Előzmény: #659747

7 17 31 842 db 201 HUF

1 1 2 500 db 200 HUF

1 2 3 000 db 195 HUF

2 4 5 585 db 190 HUF

2 2 612 db 186 HUF

Eladás Cég Aj.

175 HUF 426 db 2 2

178 HUF 4 500 db 1 1

179 HUF 550 db 2 2

180 HUF 7 898 db 1 1

184 HUF 8 000 db 1 1

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 168 HUF

Indikatív ár: 200 HUF