Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #659755Visszaszálltam 4k-val, csak nem birok magammal, pedig már aludnom kéne:( Simán lehet már öntés itt. Ha tegnap ultra rizikós volt, akkor a mai nem tudom mi:D Ááá, de rég éreztem már ilyet, mikor a torkomban dobod, bármikor öntésre felkészülni!