Re: nincs cím 2013. szeptember 12. 9:31 Zotya32 Előzmény: #659776 sok szerencsét. lehetne több vevő is 201-en... de talán délutánra, ahogy tegnap is... egyre közelebb a 366... lehet, megcsinálják nagy nehezen.??