Re: nincs cím 2013. szeptember 12. 9:02 Ferenc86 Előzmény: #659755 Nagyon figyelni kell, kíváncsi leszek ma kiakasztják-e.. (tényleg, azt nem is figyelétem a grünt, mi a fene:DD )