BUX pluszba rántva. Maradt a megafon. Megvan a 415fölötti szint.
Bux 15percen meg egy csökkenő ék, ami záróra kitört fel.
BUX pluszba rántva. Maradt a megafon. Megvan a 415fölötti szint.
Bux 15percen meg egy csökkenő ék, ami záróra kitört fel.
mit szólsz a záráshoz ? Csak longot látok én. És Te ???
Hát nemtudom...csak ha nagy forgalommal megindulna fölfele akkor érezném ezt longosnak, mint általában.
Egy ilyen tegnap esti FED után....ma egész napos lecsorgás. Egon holnapi elemzésébe a pincébe fogja várni megint :D 17000-16.000 -re :-)
OTP -re nehezedik a devizahitelek átváltása - még mindig.
nézitek a kötéslistát.
beszálltak a buliba a nagypályások is.
149kontit kikaptak egybe az eladói oldalon 18480-nál.
jó a kép a megafon. még mindig felfelé várom, csak pozi nélkül. várom a vételi jelet 30 percesen.
talán holnap délre mutatja
csak kiráznak minden longost :)
a könyv alapján sunyi vételeket látok
Ékből kitörés után emelkedés végén egy megafon épül (egyelőre).
És mindezt napos bollinger tetejénél.
ezek mindig este voltak...
én felvettem mindet.:-)
már lenne egy kis tapasztalatom házvásárlás terén .-)
marha drágák voltak a jó családi házak Arizonában : 120-140-160 ezer dollár.
amikre ráadásul valamit költeni is kellett.
de volt egy 560.000 -es luxus családi ház is. az patent volt.
:D nem érett ez a piac a mi szuperérzékeny longjainkra, ilyen két napot,brrrrrr, ez nem long még
Nem nekünk való ez a long én a 18165 ös vételt 150 en adtam el :))