Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#662574 BudFox Előzmény: #662551

most ment a Discovery -n a nyáron egy USA ingatlan biznisz -es sorozat , nézted ? :-)

Phoenix - Arizona -ban mentek mindig elárverezésre...

persze sok volt a megrendezett jelenet benne, de volt benne igazság is.

Re: nincs cím

#662565 Hathor Előzmény: #662552

Fed-döntés: nagy piaci lendület várható a felzárkózó térségben

MTI, 2013. szeptember 19. 07:01

Erőteljes lendület várható a következő időszakban a felzárkózó gazdaságok piacain és mód nyílhat a gyengébb lábakon álló szuverén adósok tőkepiaci megjelenésére is annak nyomán, hogy az amerikai jegybank szerepét betöltő Federal Reserve (Fed) a szinte konszenzusos várakozással ellentétben egyelőre nem kezd hozzá gazdaságélénkítő célú mennyiségi enyhítési programjának leépítéséhez - vélekedtek első kommentárjaikban a londoni pénzügyi elemzők.

Re: nincs cím

#662554 Konvektor Előzmény: #662547

Igazad van csak a végén kell ránézni. Az a tapasztalatom , hogy az ék alakzat általában bejön.

Naposon is ezt várom.

Re: nincs cím

#662553 macika Előzmény: #662551

palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett

új névérték stb.

szóljon ha kell még valami előrenézés

maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))

Re: nincs cím

#662551 Hathor Előzmény: #662549

Akkor csinálja utánam az ingatlan bizniszt, ha nem kell sok ész hozzá!

Feleségem a két diplomájával sem tudja elsajátítani :D

Re: nincs cím

#662549 macika Előzmény: #662547

kamuláda 15 évvel ezelőtt maga még érettségire készült

azóta se sokat tanult mert az ingatlan árusításhoz nem kell sok ész ))

amúgy olvassa vissza magát januártól )))))))))))))))))))))

röhej!

Re: nincs cím

#662547 Hathor Előzmény: #662518

Troll mackóval nem foglalkozzál.

Becsavarodott a 15év alatt, meg már a bundája is megkopott vénségére.

Ráérünk 16.30után ránézni.

Reggel mindenki ész nélkül adta megint az emelkedést, mintha élete múlna rajta.

Re: nincs cím

#662543 macika Előzmény: #662541

sztem nem ráérsz még

kb 18400 alatt

rtávon 3 rés volt, a mai vlszeg a kifulladási rés volt

akkor most venni kell? …

#662541 Aptiti

akkor most venni kell?

úgy elbizonytalanodtam...