Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #638017

hááát nem tudom, ez eddig brutál longos, most még a sziget is, plusz olaj ár up és annak hatása molra, fene tudja, nehezen számítható ki racionálisan a piac a gyakori hangulatváltások miatt