Hepihónapok vannak! :D
Emelkedő aljak és tetők...ajaj!
Oti eléggé bolond,de mire is?
bocsánat
A maradék longjaimat.
már shortra jár az agyam:)
Nekem is elvitték a maradék shortjaimat.
Ha feljebb mennénk, én már short beszállót keresnék.
Persze csak apródonként.
No asszem felejtős ez a short....inkább nem állok a csorda útjába.
így van :) 300 alatt talán visszanyitom
grat a plusszhoz, had ketyegjen a kasszába... minden jó aminek + az előjele
Ölég szűkra vette kend....délután gondolom majd kibaxnak engem is! :D
ebéd alatt kistoppolták a pozit, kivárás
hááát nem tudom, ez eddig brutál longos, most még a sziget is, plusz olaj ár up és annak hatása molra, fene tudja, nehezen számítható ki racionálisan a piac a gyakori hangulatváltások miatt
Lassan nekem is viszket a tenyerem, hogy elkezdjem a short pozijaimat építgetni.
érdekes cikk, főként az utolsó bekezdés , kormánypárti nyilatkozat !!!
...ha még sincs vége ennek a herce-hurcának nem biztos hogy indokolt az 5k fölötti OTP árfolyam, ami pedig jelentős bux komponensként ki tudja mit okoz(hat)
( lehet hogy csak a pszihé láttaja ezt velem )
bevallom én tegnap délelőtt fordítottam...19.450 körüli átlaggal longolom.
most akkor had menjen ez a mocsok :D
Legalább nem állunk egy irányba! :D
rutinos haldokló tetszik lenni :) Én még tartom a longot :)
Egy életem,egy halálom,én a shortot bepróbálom!
ügyes, Én nem, de ma sztm stopolnak :S
Mindenesetre én a végén zsebre tettem a profit 2/3-át.
Nyugodtabban hajtom a fejem álomra.
+600 pont nem is rossz két nap alatt.
A többi már csak hab lesz a tortán, ha megyünk még holnap is.
Négy napja ralizunk: