Hozzászólás
AptitiNekem is elvitték a maradék shortjaimat.
Ha feljebb mennénk, én már short beszállót keresnék.
Persze csak apródonként.
Nekem is elvitték a maradék shortjaimat.
Ha feljebb mennénk, én már short beszállót keresnék.
Persze csak apródonként.