Hozzászólás
AptitiMindenesetre én a végén zsebre tettem a profit 2/3-át.
Nyugodtabban hajtom a fejem álomra.
+600 pont nem is rossz két nap alatt.
A többi már csak hab lesz a tortán, ha megyünk még holnap is.
Mindenesetre én a végén zsebre tettem a profit 2/3-át.
Nyugodtabban hajtom a fejem álomra.
+600 pont nem is rossz két nap alatt.
A többi már csak hab lesz a tortán, ha megyünk még holnap is.