Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Mindenesetre én a végén zsebre tettem a profit 2/3-át.

Nyugodtabban hajtom a fejem álomra.

+600 pont nem is rossz két nap alatt.

A többi már csak hab lesz a tortán, ha megyünk még holnap is.