Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fs

Fornit Előzmény: #639137

Ja, a hati még a tegnapi csúcs fölött is kötött, a bux meg vagy 200 pontra volt tőle. Bár csak a kt normalizálódott ezzel.