Re: nincs cím
Borska Előzmény: #639057igazad van, péntek.... ezeket a naptári hatásokat mindig kihagyom, bár mi lehet
JPMorgen jelent, pénzügy.......
https://www.erstemarket.hu/files/Erste_Fokusz_2013-07-03%20gyorsjelentesek.pdf
igazad van, péntek.... ezeket a naptári hatásokat mindig kihagyom, bár mi lehet
JPMorgen jelent, pénzügy.......
https://www.erstemarket.hu/files/Erste_Fokusz_2013-07-03%20gyorsjelentesek.pdf