Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #639032

a tegnapi forgatókönyvet kellemesnek találnám mára is, megfűszerezve egy kinti loccsintással

... kevés esélye van ,nagyon kevés