fs
WaszeitungTegnapi emelkedős napot áttették mára! :D
Amúgy a faxom kivan,tegnap beverték ezt a phost a semmire,ma meg felhúzzák...de akkor tegnap mire lett leütve?És ma miért van felhúzva? Vmelyik tök felesleges volt!
Tegnapi emelkedős napot áttették mára! :D
Amúgy a faxom kivan,tegnap beverték ezt a phost a semmire,ma meg felhúzzák...de akkor tegnap mire lett leütve?És ma miért van felhúzva? Vmelyik tök felesleges volt!