Regisztráció Elfelejtett jelszó

fs

Waszeitung

Tegnapi emelkedős napot áttették mára! :D

Amúgy a faxom kivan,tegnap beverték ezt a phost a semmire,ma meg felhúzzák...de akkor tegnap mire lett leütve?És ma miért van felhúzva? Vmelyik tök felesleges volt!