Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #647627

Az a baj, hogy sokszor megtréfált már a forgalom nélküli emelkedés.

Tud az még sokkal magasabbra is menni.

Érdekes ez a hati vételi oldalon folyamatosan megjelenő 25k vételi ajánlat.

Támasztja az árfolyamot.

Kérdés ki a balek az asztalnál?:)