Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #647627Az a baj, hogy sokszor megtréfált már a forgalom nélküli emelkedés.
Tud az még sokkal magasabbra is menni.
Érdekes ez a hati vételi oldalon folyamatosan megjelenő 25k vételi ajánlat.
Támasztja az árfolyamot.
Kérdés ki a balek az asztalnál?:)