Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #647521

sok a ha igen.....de semmilyen hírre megtépni 330 ponttal ?

USA adatok meg még csak most jönnek mi lesz ha azok rosszak lesznek ? bár azt kizártnak tartom hogy olyan rossz adatokat hozzanak ki, nagyon félnek.