Re: nincs cím 2013. augusztus 8. 12:47 BudFox Előzmény: #647521 sok a ha igen.....de semmilyen hírre megtépni 330 ponttal ? USA adatok meg még csak most jönnek mi lesz ha azok rosszak lesznek ? bár azt kizártnak tartom hogy olyan rossz adatokat hozzanak ki, nagyon félnek.