Re: nincs cím
Borska Előzmény: #647506érdekes lehet a dolog ,mert gyakorlatilag nulla forgalommal, szinte semmi érdeklődés mellett tipegünk fölfelé, ha ehhez a menethez megjönne a valós vételi igény durva emelkedés lehetne, ha viszont délután elkezdik visszaadni a napitréderek, illetve ismét kezdik leépíteni a pakkokat a nagyobb befektetők akkor folytatódik a lejtmenet, szerintem sokan ezeket az árfolyamokat ismételt sajátrészvény eladásra fogják kihasználni
tudom :) sok a feltételes mód, sok a ha :)