Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

BudFox Előzmény: #647438

igen, mert mindig minden áron felfelé kell rángatni a piacokat :DD

SP éppen a támasz törésére készül....ez a kis visszaemelkedése is ellenállásba fog szerintem ütközni.

1690 -a támasz. a futuresnél.