Re: fd 2013. augusztus 8. 10:29 BudFox Előzmény: #647438 igen, mert mindig minden áron felfelé kell rángatni a piacokat :DD SP éppen a támasz törésére készül....ez a kis visszaemelkedése is ellenállásba fog szerintem ütközni. 1690 -a támasz. a futuresnél.