Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

új zélandon betiltják a dohányzást

#880342 Fornit Előzmény: #880341

Az, hogy akkor sem vehetnek, ha mondjuk 24 évesek lesznek.

(Micsoda másodpiaca lesz ott a cigarettának.)

új zélandon betiltják a dohányzást

#880341 TrendMan Előzmény: #880340

De ez csak a 14. év alattiakra vonatkozik, nem teljesen értem, mi ebben az újdonság?

y

#880167 Fornit

"

After 2.4 million views to date, YouTube has now placed what appear to be arbitrary restrictions on a video announcing the launch of Eric Zemmour's campaign for the French presidency.

Users now all of a sudden have to be 18 years or older and must be signed in in order to watch the video. A caption that appears when people try to watch the video without having signed in reads "This video may be inappropriate for some users."

https://thepostmillennial.com/youtube-restricts-vi...

Yutúbék készülnek a francia elnökválasztásra.....

szilícium völgyi arcok p…

#879987 Koffein

szilícium völgyi arcok pont erről a Rittenhous ügyről beszélnek/vitáznak, meg a média hazugságairól/felelősségéről... 29 perctől 51 percig...



hihhettettlen, de nem

#879978 Spade
Nem értem a csodálkozást hiszen a választások után a cnn és a ny post is beismerte h csaltak hazudtak annak érdekében h trumpi megbukjon, Ezek után ezeket a derék balos-soros médiákat ignorálni kell, a csodálkozás azon h hazudnak max csak tettetett lehet mert ez nem kérdés.Sztem.

Lehet, hogy a média odaá…

#879971 Koffein Előzmény: #879969

Lehet, hogy a média odaát már ott tart hisztéria keltésben, hogyha önvédelemből lő meg valakit egy fehér bőrű, akkor életfogytig jár.. ezt meg az elérzékenyített emberkék nem tudják feldolgozni :)

Ha a HR-től kapnék ilyen mailt, hogy menjek pszichómókushoz egy ügy feldolgozása miatt, tuti megkérdezném tőle, hogy jól vagy? Lehet neked kéne dokihoz menni, ha ilyen témák foglalkoztatnak.. :D

Most lehet megnyugszanak, ahogy olvastam elítélték a 3fickót, akik egy futó (azaz sport szerűen futó) feketét lőttek le...

Nem azon akadnak ki, hog…

#879969 TrendMan Előzmény: #879965

Nem azon akadnak ki, hogy meglőtte, hanem hogy hazavitte és mind megette.

Helyesbítek!

Azon, hogy a bíróság felmentette.

A másik fele meg, hogy nem lehetséges, hogy a média tálalja így?

Nem tudom, minden nap ol…

#879966 Fornit Előzmény: #879965

Nem tudom, minden nap olyanokat olvasni tőlük, hogy az ember lefossa a bokáját.

A Levi's is beállt a sorba, és segíti a felmentés által traumatizált munkavállalóit :))

Kép

A best buy szihológiai s…

#879963 Fornit

A best buy szihológiai segítséget is nyújt a Rittenhouse ítélet miatt kiborult dolgozóknak: :))

Kép