Regisztráció Elfelejtett jelszó

Budapest

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867969 Ibiza Előzmény: #867967

csak egy kis emlék.
lementem a Várklubba, egyedül táncolt egy lányka, felkértem, nagyon beindult, a színpad mögé becsábítottam, aranyos volt, elment a barátnőivel, tanulniuk kellett. Gondoltam átnézek a Randevúba, lányok buliztak, egyiket elcsábítottam, mondta menjünk hozzá, nem messze lakik, jó volt, visszamentünk..mint kiderült másnap mentek esküvőre...nem árulta el ki a menyasszony.
Én még maradtam, volt még 3 lány egyik jó bőr volt a kettő átlagos, egyikre volt egy jelentkező, bedobtam egy trükköt a csúnyább lánynak udvaroltam hevesen, a jó bőr nem győzte produkálni magát, nem vettem róla tudomást, "nagynehezen" meghívtam egy italra és táncoltunk, másnap tőlem ment haza.

volt olyan tetszett egy leányka, hazaviszem taxival (általában hazavittem a lányokat) nem volt épp szabad a lakás sem nálam sem nála, beindultunk. Mondom a taxisnak menjen már el valahova egy fél órára...ketyeghet az óra és még adok rá... szép fél óra volt.

volt egy jó bőr, nálam magasabb hosszú combok, nyitva ajtó ablak..vidékről jött, mondta egy barátnőjével jött bulizni nála van látogatóban..előkerült..kiderült egy alacsony de formás kis lányka a barátnője..mondta vigyük vissza a szállóra utána hozzám mehetünk.. mondtam ok..elindultunk mondom egyszerűbb ha mindjárt hozzám megyünk hárman.. ők is meglepődtek.

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867967 KawaBazsy Előzmény: #867959

20 és 32 éves korom közt min. minden szombaton buliztam.. Kitomboltam magam, szép volt, jó volt.. :-)

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867959 Ibiza Előzmény: #867952

de hallgatom a nagy éjszakai kalandjaidat... voltak egyáltalán? :)


Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867958 Ibiza Előzmény: #867952

átírtam, 79akart lenni, kamaszkortól jártam 70es években még gyerek.. a végén már kamasz.

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867952 KawaBazsy Előzmény: #867950

Várjá, várjá!

"Még kicsi voltam a 70es években"

"1976tól jártam az éjszakát"

Akkor most hogy?? :-)

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867950 Ibiza Előzmény: #867943

zöldfülű barátom..Még kicsi voltam a 70es években. Ifiparkra gondolsz. Index - Nagykép - Kemény rock kell, nem a műanyag virsli
Volt egyszer egy Ifipark - Bevezetem.eu

Szaros munkásőrök verték indokolatlanul a hosszúhajúakat, belépés csak nyakkendőben lehetett...ha elmegyek nem hiszem ne vittek volna el, pont az ilyen szaros komcsikat utáltam, nehezen viseltem volna. Én egyszer sem voltam Ifiparkban.
Igazából nem szerettem a magyar zenét, hatásvadász volt, Patakin Vikidálon kívül nem nagyon volt hangjuk. Révész Sanyika hangjától a falra másztam. koszosak voltak, igénytelenek nem az én világom. Én 6évig jártam gitározni és nagyon zavart nem tudtak a srácok gitározni, az állandóan berezonáló húroktól, a hibás lefogásoktól kiütést kaptam.

70es évek végétől jártam az éjszakát. Bárokba diszkókba jártam. Haverom diszkózott, neki segítettem vidéken, ezen felül. Citadella, Vígmatróz, Várklub, Sote, Randevú, Margithíd..Dock.. Galaxis..és egyéb bárok..zárt klubok :)
Élveztem ezt az életet ezt a hangulatot, mégha a zenei izlésem sokkal szélesebb is. Nem visszaadható az a hangulat. Érdekes volt az éjszakai élet érdekes emberekkel, jó csajokkal.


Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867943 KawaBazsy Előzmény: #867941

Jah. Csajok az asztalon táncoltak. De volt olyan, akinek fizetni akartunk, h jöjjön végre le.. :-)

Ibiza is mesélhetne, h mi volt a 70-es években a Várkert bazárban pl.. :-)

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867942 TrendMan Előzmény: #867939

Amit én nagyon sajnálok, hogy az Ifjúsági Parkos időszakról már én is lemaradtam.

Állítólag eszméletlen hangulat volt, az akkor ott befutó bandák neveit látva ezt el is hiszem:

:-)

hahaha

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867941 matgab Előzmény: #867939

Azt tényleg lehagyták a kötsögök! Pedig az is mekkora volt!

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867895 Ibiza Előzmény: #867893

gagyi oldalon mit reklámoz? meg a szűrés miatt nem tetszik neki.


Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867876 Godo the Bandit

Üdvözletem!
Kiadó üzlethelyiséget szeretnék találni egy leendő vállalkozásnak, azonban nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
Eddig mindig ezt az oldalt használtam, ha valamilyen ingatlan érdekelt, de sajnos nem lehet szűrni 'üzlethelyiségre' a keresőt.
Valaki tud esetleg hasonlót, ahol találhatok ilyen szűrőbeállítást?
(Vagy akármilyen másik oldalt/fórumot/hasonlót, ahol konkrétan üzlethelyiségeket hirdetnek? Ha számít Budapest 5-6-7. kerülete érdekel leginkább, de más opció is működhet.)
Előre is köszönöm a segítséget!

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867869 Illuzio Előzmény: #867856

Nagyon helyes, így a normális. A 80-as évek elején majd, katonaság után, közepe-vége felé, sokat megfordultam a Márványmenyasszony-ban.