Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#863954 Lenthor Előzmény: #863953

Jelenleg a SAP -13.34%

Mivel több mint 10%-al van súlyozva a DAX-ban, ezért ez a SAX-bál -1.6%-os esést jelent.

dax

#863945 Lenthor Előzmény: #863878

Lenthor Előzmény: #863852

Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????

Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.

Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.

Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)

Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.

https://invst.ly/sjn39

-----------------------------------------------------------------------

Na, akkor nézzük, eddig tökéletes.

12.684-ig vártam fel a pink "iv. hullámot kicsit feljebb ment 12.708-ig.

Most innen mehetne 12.214-12.220-ig.

De, itt álljunk meg egy pillanatra!

12.330-12.340 egy erős támasz ott hezitálni fog.

Még egy lehetőségre hívom ismét fel a figyelmet!

Korábban betettem, hogy a nagy "C" hullám felépülhet öt hullámból (1-2-3-4-5) és felépülhet a-b-c hullámból, ahol a "kis c" hullám öt hullámos (i-ii-iii-iv-v)

A kettő között a különbség, hogy az a-b-c hullámosnál elég 12.214-12.220, míg a nagy öt hullámos esetében a nagy "C" alja 12.030-12.100 között lehet. Valahogy így:

https://invst.ly/sl2z0


Egyelőre én a 12.220 környéki aljat várom és ott majd kiderül.

dax

#863944 Lenthor Előzmény: #863912

Lenthor Előzmény: #863909

12.708-nál elakad?

USA sem segíti, ahogy elnézem.

-------------------------------------------------------

elég is volt neki, lefordult!

dax

#863943 Lenthor Előzmény: #863942

Sziasztok, jó reggelt!

ezért is tettem be, hogy a vártnál rosszabb eredményt ért el.

A harmadik negyedévben az SAP 6,54 milliárd euró árbevételt ért el (előző év: 6,79 milliárd euró, elemzői előrejelzés: 6,89 milliárd euró) / Quelle: Guidants News https://news.guidants.com

esett is a DAX, ahogy várható volt

12.462 eddig

https://invst.ly/sl2s2

dax

#863940 Lenthor Előzmény: #863926

A SAP holnap közli a 3. negyed éves számokat, és mivel az SAP nehézsúlyú a Dax-ban, így meghatározhatják holnap a Dax irányát is

dax

#863926 KB58 Előzmény: #863921

Nullás stop kicsapta. Nem gondoltam, hogy 22 EUR-ról visszamegy addig. Inkább S&P shortot nyitottam volna 15:30:kor. Most nem igazán mozognak szinkronban.

dax

#863918 KB58 Előzmény: #863917

Kezd gyanús lenni, a 12720-a csúcsról már elég sokat ment lefelé. Megfogja-e a 12600?