dax
Lenthor Előzmény: #863853Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????
Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.
Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.
Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)
Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.
_______________________________________________
Köszi mindenkinek.
Most vagyok kis gondban, mert minimális célt elértük 12.331-el.
Viszont, lehet, hogy ezzel a iii. hullám alját értük el.
Ha, igen, akkor még lemehetnénk 12.214-12.220-ig, amit terveztem.
Most már azért ajánlott a long nyitás lehetőségét keresni.
Bizonytalan idők jönnek (USA választás és GDP jelentés stb.)
