Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #863853

Lenthor Előzmény: #863852

Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????

Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.

Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.

Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)

Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.

https://invst.ly/sjn39

_______________________________________________

Köszi mindenkinek.

Most vagyok kis gondban, mert minimális célt elértük 12.331-el.

Viszont, lehet, hogy ezzel a iii. hullám alját értük el.

Ha, igen, akkor még lemehetnénk 12.214-12.220-ig, amit terveztem.

Most már azért ajánlott a long nyitás lehetőségét keresni.

Bizonytalan idők jönnek (USA választás és GDP jelentés stb.)

https://invst.ly/sk14n