dax
Lenthor Előzmény: #863878Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????
Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.
Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.
Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)
Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.
-----------------------------------------------------------------------
Na, akkor nézzük, eddig tökéletes.
12.684-ig vártam fel a pink "iv. hullámot kicsit feljebb ment 12.708-ig.
Most innen mehetne 12.214-12.220-ig.
De, itt álljunk meg egy pillanatra!
12.330-12.340 egy erős támasz ott hezitálni fog.
Még egy lehetőségre hívom ismét fel a figyelmet!
Korábban betettem, hogy a nagy "C" hullám felépülhet öt hullámból (1-2-3-4-5) és felépülhet a-b-c hullámból, ahol a "kis c" hullám öt hullámos (i-ii-iii-iv-v)
A kettő között a különbség, hogy az a-b-c hullámosnál elég 12.214-12.220, míg a nagy öt hullámos esetében a nagy "C" alja 12.030-12.100 között lehet. Valahogy így:

Egyelőre én a 12.220 környéki aljat várom és ott majd kiderül.