Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Short

#862973 matgab Előzmény: #862969

Nem 194-en vettem, az a vasarlasomat követő szokasos 10% zuhanas utáni "célár" ami utan talan majd elindul felfelé. 215 volt a vétel.

Short

#862969 hdl11 Előzmény: #862958

De most 194 után felment 232-re, ami közel +20%.

Szóval volt egy kis anomália a rendszerben....

Short

#862958 matgab Előzmény: #862817

Figyelem , Microsoft-os 194 USD-s vásárlást követő céláram közeledik...

Elképesztő látni, hogy még mindig én mozgatom a világ tőzsdéit (és az időjárást is persze), komoly felelősség ez nekem...

Kollegáim már most kérdezgetnek, hogy jövőre mikor és hova tervezem a nyaralásomat, hogy véletlenül se akkor menjenek és oda...:-)

Short

#862782 matgab Előzmény: #862723

igazából hülyét kapok.

Azok a részvények száguldanak ma, amiket nézegettem hónapokkal ezelőtt, hogy kellene venni (Docusign, Crowdstrike, cloudera) , amit nem hiszek el, hogy a csalások ellenére még mindig nincs csődben (Wirecard) és az egykori részvényeim: Gamestop, ZTO Express, Adidas- amik akkor persze mást sem tudtak, mint esni...


Bazzeg azt kell,hogy megállapítsam, hogy az elmúlt 5-6 hónap egyedülálló lehetőséget biztosított a meggazdagodásra és már megint elszalasztottam az esélyt...

Short

#862723 matgab Előzmény: #862635

FAANG részvények premarket: mind pozitívban, kivéve a Microsoft...

Úgy látszik kezdődik...

Short

#862722 matgab Előzmény: #862702

Nekem a Tesláról egyértelműen a VW sztori jut eszembe, mint amikor kiderült, hogy nagyobb a short állomány, mint a szabad piacon fellelhető részvényszám és emiatt az egekbe lőtt ki az árfolyam.

Itt is ez lehet, de shortolni ezt akkor lenne érdemes, ha már elkezdene esni..,. Csak azt meg nem lesz könnyű elkapni.

Harmadrészt: innen Mo-ról milyen instrumentummal shortolod a Teslát?

Short

#862702 Janicroft Előzmény: #862686

Én a Tesla short-on agyalok egyre erősebben, csak minden héten tud menni 5-10-30-40%-ot felfele a papír, így meg elég veszélyes.

Short

#862635 matgab Előzmény: #862558

MSOFT +4%-on? Vételem után? Igaz, hogy csak minipakk, no de akkor sem szoktak a papírjaim ilyet csinálni.

Short

#862498 matgab Előzmény: #862383

idegesít ez a nagy rally.

Lehet vennem kellene valami FAANG vagy Tesla papírt, aztán meglátjuk, hogy ki az erősebb a faktor vagy a FED...