Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Dax

#862217 TrendMan Előzmény: #862214

Jók ezek az elemzések, de valójában olyan a piac, mint egy árvíz, ami lehet néha hullámzik kicsit, de utána mindíg magasabbra emelkedik.

Hol itt megy fel, ott meg stagnál, aztán ott megy fel és itt stagnál - Meghalt a piac.

SP500

#862212 matgab Előzmény: #862210

úgy néz ki, mintha esnének, de tudjuk, hogy legkésőbb este 9-től indul a pénznyomda...

Dax

#862196 Lenthor Előzmény: #862195

Nem találom a honlapot, ahol a német cégek jelentenek a 2. negyedéves eredményről.

Ma fontos cégek fognak jelenteni.

Dax

#862193 Lenthor Előzmény: #862191

Ha hinni lehet a denevér alakzatnak, továbbá az utóbbi időkben a "b" hullámokat és a "2" hullámokat 85.% fibora teszik, ezért van esélye, hogy majd felviszik.