Jó reggelt, köszönjük szépen.
Egy fej-váll esély is lehet, ha lefordulna 12.750 környékéről.
A célára kb. ott lenne, ahova a "denevér" alakzat jobb alsó szárnyát várom.

74-en van a mutató...
https://money.cnn.com/data/fear-and-greed/
Az azért már elég extrém magasnak tűnik...
Jó kis helyzetértékelés.
Jók ezek az elemzések, de valójában olyan a piac, mint egy árvíz, ami lehet néha hullámzik kicsit, de utána mindíg magasabbra emelkedik.
Hol itt megy fel, ott meg stagnál, aztán ott megy fel és itt stagnál - Meghalt a piac.
12.266 környéke lenne jó, viszont 12.333-nál figyelni kell, mert az a 161.8%-os fibo.
Valami levihetné már végre!

úgy néz ki, mintha esnének, de tudjuk, hogy legkésőbb este 9-től indul a pénznyomda...
Nem találom a honlapot, ahol a német cégek jelentenek a 2. negyedéves eredményről.
Ma fontos cégek fognak jelenteni.
Ha hinni lehet a denevér alakzatnak, továbbá az utóbbi időkben a "b" hullámokat és a "2" hullámokat 85.% fibora teszik, ezért van esélye, hogy majd felviszik.