Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dax

Lenthor Előzmény: #862253

Sziasztok, jó reggelt!

Most is, mint pár egy jó ideje a határon mozgunk.

A nagy kérdés, hogy a C/2 hullám "b" hullámát kioldalaztatással oldották-e meg, mert ha igen, akkor mehetünk fel a C/2 hullám csúcsához vagyis a kis "c"- hez.

Fibok alapján 76.4% vagy 85.4% szokott mostanában lenni, tehát 13 ezer fölé.

De, még most is elegánsabbnak tartanám, ha lemennénk 12.250 környékére és csak utána fel.

Szerintem azt is akarta csinálni, de USA száguldozása megakadályozza ebben?

https://invst.ly/rrb8y