Dax
Lenthor Előzmény: #862253Sziasztok, jó reggelt!
Most is, mint pár egy jó ideje a határon mozgunk.
A nagy kérdés, hogy a C/2 hullám "b" hullámát kioldalaztatással oldották-e meg, mert ha igen, akkor mehetünk fel a C/2 hullám csúcsához vagyis a kis "c"- hez.
Fibok alapján 76.4% vagy 85.4% szokott mostanában lenni, tehát 13 ezer fölé.
De, még most is elegánsabbnak tartanám, ha lemennénk 12.250 környékére és csak utána fel.
Szerintem azt is akarta csinálni, de USA száguldozása megakadályozza ebben?
