Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dax

TrendMan Előzmény: #862214

Jók ezek az elemzések, de valójában olyan a piac, mint egy árvíz, ami lehet néha hullámzik kicsit, de utána mindíg magasabbra emelkedik.

Hol itt megy fel, ott meg stagnál, aztán ott megy fel és itt stagnál - Meghalt a piac.