Ez igaz lehet(ne). Azért számomra "érdekes", ha a jelenlegi ATH közeli árfolyam lenne a beárazás.
Ez igaz lehet(ne). Azért számomra "érdekes", ha a jelenlegi ATH közeli árfolyam lenne a beárazás.
Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?
--------------------------------------------------
Ha Te tudod, akkor már régen tudják a bennfentesek!
Akkor viszont már rég be is árazták, tehát nincs hírértéke.
Köszönöm. Tulajdonképpen oda, 3276-ra akartam betenni egy short megbízást, de úgy megindulni látszott lefelé, hogy szinte dühből rányitottam egy shortot. Ilyenkor szinte mindig a legalját szoktam elkapni a short nyitással.
Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?
Ha a "ii" hullám (ami nem biztos) akkor mint betettem 3.276 környékén le kellene fordulnia.
De, mint írtam távolról sem biztos, hogy már lefelé megyünk.
Nekem a DAX-nál is hiányzik egy 5. hullám felfelé.
Lenthor, ma milyen S&P zárót vársz 22 órakor a Powell beszéd után?
21:05-kor nyitottam egy S&P CFD shortot (így csak én tudom eltalálni egy hullám legalját a short nyitásra). Te mit tennél ezzel?
dAX-ot kicsit kihagyták a nagy oromkodesbol
Az amcsik mindennek tudnak örülni...
Irigylésre méltóak....
Jo hát azt szokták mondani hogy aki a szarnak nem tud örülni az a jónak sem. Forint is mit csinál már ....
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200729/a-vilag...
Holnap délután magyar idő szerint 15 órakor teszik közzé az előzetes GDP adatokat, ami kb. 35%-ot zuhant.
És erre mit lép majd az S&P?
Sziasztok, jó reggelt!
Lenthor, köszönjük a szuper reggeli chartokat és elemzéseket. Én is ma reggel figyeltem fel megint a DAX charton régebben berajzolt ékre, most hozzáigazítom a te chartodhoz.
Viszont, még lehetnénk a "ii" hullámban, ami nincs kész!
Az "a" és lassan a "b" kész és lehetne egy "c" hullám felfelé és ott lehetne a "ii" hullám teteje (az ék szárához közel)

SP-nél is kritikus a helyzet.
3.191 alatt már a iii. hullám lehetne lefelé és már közel vagyunk.
Még innen fordulhatna felfelé is, de akkor nem szabadna 3.191 alá mennie.
A Stochastic viszont még felfelé jelzi az irányt.