Regisztráció Elfelejtett jelszó

A világháború óta nem láttunk ilyet: nagyot zakózhatott az amerikai gazdaság

jati007 Előzmény: #861896

Jo hát azt szokták mondani hogy aki a szarnak nem tud örülni az a jónak sem. Forint is mit csinál már ....