Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

S&P500

#861908 KB58 Előzmény: #861907

Ez igaz lehet(ne). Azért számomra "érdekes", ha a jelenlegi ATH közeli árfolyam lenne a beárazás.

S&P500

#861907 Lenthor Előzmény: #861906

Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?

--------------------------------------------------

Ha Te tudod, akkor már régen tudják a bennfentesek!

Akkor viszont már rég be is árazták, tehát nincs hírértéke.

S&P500

#861906 KB58 Előzmény: #861904

Köszönöm. Tulajdonképpen oda, 3276-ra akartam betenni egy short megbízást, de úgy megindulni látszott lefelé, hogy szinte dühből rányitottam egy shortot. Ilyenkor szinte mindig a legalját szoktam elkapni a short nyitással.

Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?

S&P500

#861904 Lenthor Előzmény: #861902

Ha a "ii" hullám (ami nem biztos) akkor mint betettem 3.276 környékén le kellene fordulnia.

De, mint írtam távolról sem biztos, hogy már lefelé megyünk.

Nekem a DAX-nál is hiányzik egy 5. hullám felfelé.

S&P500

#861902 KB58 Előzmény: #861901

Lenthor, ma milyen S&P zárót vársz 22 órakor a Powell beszéd után?

21:05-kor nyitottam egy S&P CFD shortot (így csak én tudom eltalálni egy hullám legalját a short nyitásra). Te mit tennél ezzel?

A világháború óta nem láttunk ilyet: nagyot zakózhatott az amerikai gazdaság

#861900 jati007 Előzmény: #861899

dAX-ot kicsit kihagyták a nagy oromkodesbol

A világháború óta nem láttunk ilyet: nagyot zakózhatott az amerikai gazdaság

#861899 KB58 Előzmény: #861897

Az amcsik mindennek tudnak örülni...
Irigylésre méltóak....

A világháború óta nem láttunk ilyet: nagyot zakózhatott az amerikai gazdaság

#861897 jati007 Előzmény: #861896

Jo hát azt szokták mondani hogy aki a szarnak nem tud örülni az a jónak sem. Forint is mit csinál már ....

S&P500

#861883 KB58 Előzmény: #861882

Sziasztok, jó reggelt!

Lenthor, köszönjük a szuper reggeli chartokat és elemzéseket. Én is ma reggel figyeltem fel megint a DAX charton régebben berajzolt ékre, most hozzáigazítom a te chartodhoz.

S&P500

#861882 Lenthor Előzmény: #861881

Viszont, még lehetnénk a "ii" hullámban, ami nincs kész!

Az "a" és lassan a "b" kész és lehetne egy "c" hullám felfelé és ott lehetne a "ii" hullám teteje (az ék szárához közel)

https://invst.ly/rlq8h


S&P500

#861881 Lenthor

SP-nél is kritikus a helyzet.

3.191 alatt már a iii. hullám lehetne lefelé és már közel vagyunk.

Még innen fordulhatna felfelé is, de akkor nem szabadna 3.191 alá mennie.

https://invst.ly/rlq23

A Stochastic viszont még felfelé jelzi az irányt.