Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861726 KB58 Előzmény: #861723

Jól értelmezed. A fórum beírások alapján elég jól kiszámítható összefüggést mutattak ki egyes OTP daytrader fórumozók az S&P záró és nyitó árfolyama és az OTP nyitó és záró árfolyama között. Az S&P-re pedig a TSLA árfolyama elég jelentős hatással bír.

dax

#861720 matgab Előzmény: #861709

szia jati007, megkérhetlek, hogy válassz egy másik logot, így mindig azt hiszem, hogy KB58 ír...köszi szépen

dax

#861719 KB58 Előzmény: #861716

Szia!

Az "OTP részvényesek ide" fórumból:

"zsuzsa37 ma, 12:20

#1109770

izgulhatunk ma este 22:00 után jön csak ki a tesla eredmény."

Réstöltés, csak lefelé...

#861712 feketemelos Előzmény: #861699

tölti ....." .jelenleg a félelem - kapzsiság index nő , a vix csökken ...a vix a 200 napost letörte , leszakadt komoly vidámság alakult ki "

dax

#861708 Mr. 50% Előzmény: #861707

Már reggel 8 is elmúlt és még mindig nincs meg az irány. Délelőtt lesz valami érdemleges gyorsjelentés?

dax

#861703 JackOne Előzmény: #861702

Szia Lenthor!

Lehet a promt meg is tartja, miközben a futival meg megcsináltatják esetleg a kitörés vissza tesztjét és ha onnan pattan háromszöges célár jöhet.

De most 0.382 fibon állt mint a tök - eddig leszúrás résaljra és vissza, de így meg még csonka ...

Egyebkent szerintetek me…

#861698 jati007

Egyebkent szerintetek mekkora levét fogjuk ennek inni ? Meg az unokáink is ennek a szarnak a levet fogják inni. Ennyi hitel a világon nincs durva infláció nélkül. Kb most van az hogy most ezt meg lehet játszani utána meg minek majd tőzsdézni annyira béka segge alá kerül minden. Ilyet azért nem lehet minden nap látni hogy az arany is minden rekordot tör és vele együtt az indexek is. Tényleg létezik az hogy a tőzsde csak fel fel fel? Egyszerűen hihetetlen.

senki ne ijedjen meg ett…

#861694 matgab Előzmény: #861686

senki ne ijedjen meg ettől a hirtelen beeséstől, csak a FED főnyomdásza kiment megenni egy szendvicset... Estére már +2%-on lesz minden (is)!