Hozzászólás 2020. július 21. 16:05 matgab Előzmény: #861686 senki ne ijedjen meg ettől a hirtelen beeséstől, csak a FED főnyomdásza kiment megenni egy szendvicset... Estére már +2%-on lesz minden (is)!