Réstöltés, csak lefelé...
JackOne Előzmény: #861694VIX - szerintetek tölti a rést..?-:)
https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_3897cab9a697763f19870ab46f0f9ab6.png
...mert ha ez betölti, akkor a többi is betölti csak felfelé....
még csak most kezd Bullish, vagy BullShit lenni a világ: